Safari nurkowe Malediwy

Strona główna>Safari nurkowe Malediwy

Wspólne przedsięwzięcie HUVAN JOURNEY oraz LUCKY DIVER zaowocowało możliwością zaoferowania Państwu niezapomnianej przygody w rajskich wodach Oceanu Indyjskiego. Znakomita załoga, profesjonalna obsługa, opieka polskich Instruktorów i Divemasterów to bezsprzecznie atuty, które trudno pominąć.

Safari nurkowe to niezapomniana atmosfera, nowe znajomości, przygoda oraz podwodny świat pełen kolorowych, egzotycznych stworzeń i morskich zwierząt. Oferujemy nurkowania dla zaawansowanych i początkujących nurków oraz kursy nurkowe na wszystkie stopnie z międzynarodowymi uprawnieniami SDI i TDI.

Istnieje możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności w ramach nauki na specjalistycznych kursach. Profesjonalne jednostki o różnym zanurzeniu i rozmiarach gwarantują dużą elastyczność i możliwości dotarcia do najciekawszych miejsc nurkowych.

Nasze najważniejsze atuty to ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji wypraw nurkowych w najciekawsze regiony świata oraz najniższe ceny na rynku.

W ofercie mamy organizację typowego Safari jak również połączenie nurkowania z błogim lenistwem na plaży, uprawianiem sportów wodnych czy korzystaniem z innych okolicznych atrakcji. Dla zainteresowanych przygotujemy specjalny program wyjazdu, uwzględniający Wasze oczekiwania.

Oferujemy pomoc w rezerwacji i zakupie biletów lotniczych.