O nas

Nasz klub nurkowy, zrzeszający fascynatów nurkowania specjalizuje się w szkoleniach na wszystkie stopnie nurkowe zgodnie z międzynarodowymi standardami w ramach organizacji TDI/SDI (Technical Diving International/Scuba Diving International), CMAS (Confedèration Mondiale Des Activitès Subaquatiques) oraz IAHD (International Association for Handicapped Divers).

Organizujemy nurkowania w Polsce i za granicą. Głównym i stałym kierunkiem naszych zagranicznych wypraw są Malediwy. Wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Huvan Journey prowadzimy tam safari nurkowe na najlepszych trasach Oceanu Indyjskiego.

Kolejny kierunek to Egipt i nurkowania rekreacyjne oraz techniczne razem z TEC DIVE ACADEMY w Dahab. Wraz z Ahmed Basha Elshnawy, szkolimy profesjonalistów w nurkowaniu technicznym.

Każdego roku organizujemy także wyjazdy w różne inne części naszego globu.

Organizujemy nurkowania
w Polsce i za granicą

Głównym i stałym kierunkiem naszych zagranicznych wypraw są Malediwy.

Zobacz ofertę
SDI - Scuba Diving International

Najszybciej rozwijającą się, rekreacyjna organizacja certyfikacyjna na świecie. Zakres kursów rozpoczyna się od programów dla dzieci, nauki pływania z " fajką", poprzez Kurs Open Water Scuba Diver – Kurs Płetwonurka Wód Otwartych, wielu nurkowych kursów specjalizacyjnych, aż po kursy instruktorskie oraz Program Instruktora Trenera.

TDI - Technical Diving International

Największa techniczna organizacja nurkowa na świecie. Jako jedna z pierwszych organizacji treningowych wprowadziła szkolenia nurkowe na mieszaninach nurkowych i obiegach zamkniętych. TDI jest postrzegana jako innowator nowych technik i programów nurkowych, które wcześniej nie były dostępne ogółowi. Szkolenie w TDI umożliwia nurkom zobaczenie takich wraków jak Andrea Doria, Luisitania i Prince of Wales. Nurkowie TDI dokonują eksploracji podwodnych jaskiń w Hiszpanii, Australii i Meksyku. Płetwonurkowie TDI asystowali jako nurkowie zabezpieczający, podczas bicia rekordu świata w nurkowaniu, na zatrzymanym oddechu w Morzu Czerwonym.

TDI kładzie nacisk na wysoką jakość szkolenia na całym świecie. Oznacza to, że Twój instruktor udokumentował swoje doświadczenie i wiedzę, zanim uzyskał uprawnienia do szkolenia Ciebie. Będąc kandydatem na Instruktora wiesz, że Twój Instruktor Trener przeszedł przez najwyższy poziom szkolenia jaki TDI oferuje.

TDI oferuje najwyższy poziom jakości szkolenia w oparciu o najnowsze materiały z najnowocześniejszymi informacjami i technikami. Materiały TDI są pisane przez autorów, którzy wykonują nurkowania opisywane przez siebie.

CMAS - Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques

CMAS to powstała w 1959 roku pierwsza na świecie federacja organizacji i klubów nurkowych, założona przez pioniera nurkowania, jednego z twórców współczesnego automatu oddechowego, autora wielu książek i filmów podwodnych - Jacques Yves Cousteau.

IAHD - International Association for Handicapped Divers

Organizacja zajmująca się szkoleniem nurkowym i pomocą dla osób z niepełnosprawnościami. Prowadzimy także szkolenia pod jej egidą. Jesteśmy pierwszym w Polsce certyfikowanym centrum nurkowym IAHD.

Głównymi celami IAHD jest promowanie, rozwijanie i prowadzenie kursów nurkowania dla dzieci i dorosłych z niepełnosprawnością fizyczną i psychiczną oraz dla instruktorów, którzy zamierzają szkolić nurkowanie adaptacyjne i wspomagane.

Dodatkowe cele obejmują organizację wakacji nurkowych dla osób niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo oraz inspekcję miejsc nurkowych i obiektów odpowiednich do obsługi dostosowanych alternatywnych usług turystycznych.

IAHD nadal dąży do poprawy infrastruktury w miejscach nurkowych, aby ułatwić dostęp nurkom niepełnosprawnym.

Ostatecznym celem IAHD jest umożliwienie osobom niepełnosprawnym korzystania z tego samego poziomu jakości (nurkowania) programów szkoleniowych, certyfikatów i przygód nurkowych, co osoby bez niepełnosprawności.

Niezapomniana atmosfera, nowe znajomości, przygoda oraz podwodny świat
pełen kolorowych, egzotycznych stworzeń i morskich zwierząt!